Kontaktovat technika

Vyplňte prosím krátký formulář.

Na základě vyplněných dat Vás budeme kontaktovat s dalšími informacemi. Bližší informace o technické prohlídce viz níže.

TECHNICKÁ PROHLÍDKA


Proč využít služby technika?

  • Účelem technické prohlídky je poradit Vám s výběrem systému a ušetřit Váš čas a peníze s ohledem na maximální možné využití dešťové vody.
  • Technickou prohlídku domlouváme v případě žadatelů, kteří se svým záměrem dosáhnou na dotaci Dešťovka.
  • Sami si můžete určit, kolik chcete do systému investovat. Teprve na základě technické prohlídky jsme schopni Vám vyčíslit celkové náklady na realizaci a podchytit možné problémy během realizace.
  • Výstupem naší technické prohlídky je technická zpráva a cenová nabídka.
  • V případě, že se ukáže, že jsou pro Vás podmínky dotace nevýhodné, navrhneme Vám jiné, ekonomičtější řešení.
  • Nabízíme jak kompletní realizace na klíč, tak jen instalace nádrže nebo zajištění technika v den realizace. Vše dle Vašich preferencí.
  • Technická prohlídka a výstup z ní nenahrazuje odborný posudek. Ten lze objednat zvlášť přímo na technické prohlídce nebo později na základě technické zprávy z prohlídky.

Co obnáší technická prohlídka?
Součástí technické prohlídky je konzultace s technikem a návrh optimálního systému na dešťovku pro Váš objekt, příprava na případnou realizaci, zajištění podkladů pro zpracování odborného posudku technikem, technická zpráva a cenová nabídka vybraných komponent. 

Cena služby:

Platba probíhá předem bankovním převodem nebo hotově na místě. Cena za technickou prohlídku je stanovena při telefonní domluvě v ceně od 1500 - 5000 Kč.

V případě realizace systému naší firmou se Vám náklady na technickou prohlídku odečtou od celkových nákladů na realizaci.